Nájdete u nás

 

Čučoriedky kanadské

(Vaccinium corymbosum)

 

EkoSad je predovšetkým čučoriedková farma, na ktorej sa venujeme pestovaniu a predaju plodov čučoriedok kanadských, ale aj ich sadeníc. S radosťou vám poradíme ako ich sadiť a starať sa o ne tak, aby vám vaša úroda priniesla rovnaké nadšenie ako nám.

          Zistiť viac

   

 

 

Levanduľu lekársku

(Lavandula angustifolia)

V súčasnej dobe máme nasadené pole levandule lekárskej. Pre milovníkov levandule predávame nielen jej sadenice, ale v našej ponuke nájdete aj voňavé vrecúška plnené sušenou levanduľo, levandulové kytice a levandulový sirup. Ten je výborný na dochutenie alebo ozdobu zmrzlinových pohárov, waflí, lievancov alebo iných dobrôt. Pripravujeme ho z čerstvej levandule ku ktorej pridáme len cukor a kyselinu citrónovú. Má úžasne plnú levanduľovú vôňu aj chuť. Príďte si po svoj levandulový sirup do nášho EkoSad-u.

 

          Zistiť viac

 

 

 

 

Včelí med

 

Ak ste milovníkmi medu, určite sa v našom sade zastavte. Okrem iného sa totiž venujeme aj včelárstvu a nájdete u nás chutný a kvalitný včelí med. O dostupnosti sa, prosím, predom informujte, nakoľko je náš domáci medík veľmi žiadaný. A veľmi rýchlo sa počas letnej sezóny vypredáva.

 

          Zistiť viac

 

 

 

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia