Čučoriedková sezóna začína!
Objednajte si sladučké čerstvo zozbierané plody čučoriedky.

Chceli by ste pravidelný odber v menších množstvách? Napíšte nám!
Fotenie v Levanduli
Máte záujem o fotenie v levanduli?

Neváhajte nás kontaktovať :-)

EkoSad je plantáž, ktorá sa nachádza v okrese Púchov v obci Dolná Breznica. Za vznikom plantáže stojíme my dvaja - Jozef a Veronika a náš spoločný sen - založiť si vlastnú pestovateľskú farmu.

 

 

Náš nápad vznikol skĺbením rôznych myšlienok, na čo by sme využili nádherný slnečný pozemok. Prvou myšlienkou bolo sadiť čučoriedky. Neskôr sme si zaobstarali aj niekoľko včelích rodín. Každý miluje levanduľu, preto by bol hriech na našom veľkom pozemku nevysadiť pár sadeníc. Keď sme prvýkrát vyskúšali levanduľový sirup, chuť nás očarila a rozšírili sme sadenice levandule lekárskej, aby sme potešili chuťové poháriky aj našich návštevníkov.

 

Teraz si na našej farme plníme svoj sen a s láskou a nadšením pestujeme a predávame poklady, ktoré vzišli spod našich rúk. Veľká vďaka patrí aj našej rodine a známym, ktorí nám s plnením nášho sna ochotne pomáhajú.

Chceme, aby ste z našich produktov mali rovnakú radosť a boli rovnako nadšení pri ich konzumácii či pestovaní ako my.

 

Tak príďte a ochutnajte našu záhradku plnú zdravia.

 

 

   

 

 

 

 

Nájdete u nás

 

Čučoriedky

EkoSad je predovšetkým čučoriedková farma, na ktorej sa venujeme pestovaniu a predaju plodov čučoriedok, ale aj ich sadeníc. S radosťou vám tiež poradíme ako ich sadiť a starať sa o ne tak, aby vám vaša úroda priniesla rovnaké nadšenie ako nám. Predávame plody čučoriedky kanadskej, taktiež aj sadenice. Máme v ponuke tieto odrody: Goldtraube, Spartan, Patriot, Bluejay, Chandler, Brigitta, Elizabeth.

 

 

Zistiť viac

 

 

 

 

 

 

 

Levanduľu

V súčasnej dobe máme nasadené pole levandule lekárskej. Pre milovníkov levandule predávame nielen jej sadenice, ale v našej ponuke nájdete aj levanduľové sirupy, voňavé vrecúška plnené sušenou levanduľou a našu levanduľovú mňamku. Levanduľová mňamka má medovú konzistenciu a je výborná na dochutenie alebo ozdobu zmrzlinových pohárov, waflí, lievancov alebo iných dobrôt. Mňamku pripravujeme z čerstvej levandule ku ktorej pridáme len cukor a kyselinu citrónovú. Má úžasne plnú levanduľovú vôňu aj chuť. Príďte si po svoj pohárik levanduľovej mňamky do nášho EkoSadu.

 

Zistiť viac

 

 

 

 

 

 

 

Med

Ak ste milovníkmi medu, určite sa v našom sade zastavte. Okrem iného sa totiž venujeme aj včelárstvu a nájdete u nás chutný a kvalitný med. Momentálne staviame včelíny pre naše včely, pretože vieme, že med nielen chutí, ale je aj veľmi zdravý.

 

 

Zistiť viac

 

 

 

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia