O produktoch

 

EkoSad je predovšetkým čučoriedková farma, na ktorej sa venujeme pestovaniu a predaju plodov čučoriedok, ale aj ich sadeníc. S radosťou vám tiež poradíme ako ich sadiť a starať sa o ne tak, aby vám vaša úroda priniesla rovnaké nadšenie ako nám. Okrem čučoriedok máme v ponuke aj sadenice ďalších rastlín a ovocným kríkov akými sú arónie, brusnice, ríbezle, černice, egreše, ale predávame aj stromčeky jablone, slivky, hrušky, marhule či broskyne.

 

Ak ste priaznivcami domácich ovocných sirupov, určite si prídete na svoje. V ponuke máme druhy, ktoré sú samozrejme bez dochucovadiel a farbív. Čučoriedkové sú samozrejmosťou a k obľúbeným patrí aj levanduľový sirup. 

 

 

 

 

Do budúcna plánujeme ponuku rozšíriť o ďalšie prírodné produkty a tak okrem čučoriedkového či levanduľového sirupu budete môcť ochutnať aj ďalšie dobroty z dopestovaných plodov, ktoré budú plné zdravia, slnka a chuti.

 

K záhradke neodmysliteľne patria aj kvety a ich milovníci si u nás nakúpia sadenice rôznych kvetov ako napríklad azalky či hortenzie. Okrem toho máme k dispozícii aj sadenice levandule lekárskej. Nakoľko má táto zázračná voňavá rastlinka pestré využitie, venujeme sa nielen jej pestovaniu, ale snažíme sa ju zužitkovať v maximálne možnej miere a ponúknuť vám úžasné levanduľové produkty ako je naša levanduľová mňamka, sirup s príchuťou levandule alebo voňavé levanduľové vrecúška.

 

 

 

.

 

 

Veríme, že plody alebo sadenice čučoriedok a iných plodov nebudú jediným zakúpeným produktom u nás, ale že sa necháte nalákať na náš vlastný med. Aby mal kto opeľovať naše rastlinky, zaobstarali sme aj  pár včelích rodín a popri práci v sade sa venujeme aj včelárstvu.

 

Ak ste v našej ponuke nenašli rastlinku, plod alebo produkt, ktorý hľadáte alebo na ktorý máte chuť, budeme radi keď sa nám ozvete a my sa budeme snažiť daný produkt pridať do našej ponuky. Do budúcna sa samozrejme budeme snažiť rozširovať aj portfólio našich produktov.

 

 

 

 

Zistiť viac o našej Čučoriedke

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia