O produktoch

 

 

EkoSad je predovšetkým čučoriedková farma, na ktorej sa venujeme pestovaniu a predaju plodov čučoriedok kanadských, ale aj ich sadeníc. S radosťou vám tiež poradíme ako ich sadiť a starať sa o ne tak, aby vám vaša úroda priniesla rovnaké nadšenie ako nám.

 

Ak ste priaznivcami domácich ovocných sirupov, určite si prídete na svoje. V ponuke máme druhy, ktoré sú samozrejme bez dochucovadiel a farbív. Čučoriedkové sú samozrejmosťou a k obľúbeným patrí aj levanduľový sirup. 

 

 

 

 

Do budúcna plánujeme ponuku rozšíriť o ďalšie prírodné produkty a tak okrem čučoriedkového či levanduľového sirupu budete môcť ochutnať aj ďalšie dobroty z dopestovaných plodov, ktoré budú plné zdravia, slnka a chuti.

 

Ku našej záhradke patrí malé políčko levanduľových kvetov, ktoré sú cez leto vyťažené našimi včelami. Takže, v mede od nás môžete zacítiť aj levanduľovú vôňu. Sadenice levandule lekárskej budeme mať aj na predaj. Nakoľko má táto zázračná voňavá rastlinka pestré využitie, venujeme sa nielen jej pestovaniu, ale snažíme sa ju zúžitkovať v maximálnej možnej miere a ponúknuť vám úžasné levanduľové produkty ako je náš levanduľový sirup, kytice levandule a voňavé levanduľové vrecúška.

 

 

 

.

 

Veríme, že plody alebo sadenice čučoriedok nebudú jediným zakúpeným produktom u nás, ale že sa necháte nalákať na náš vlastný med. Aby mal kto opeľovať naše rastlinky, zaobstarali sme aj  pár včelích rodín a popri práci v sade sa venujeme aj včelárstvu.

 

 

 

 

 

Nájdete u nás

 

 

Čučoriedky

EkoSad je predovšetkým čučoriedková farma, na ktorej sa venujeme pestovaniu a predaju plodov čučoriedok, ale aj ich sadeníc. S radosťou vám tiež poradíme ako ich sadiť a starať sa o ne tak, aby vám vaša úroda priniesla rovnaké nadšenie ako nám. Predávame plody čučoriedky kanadskej, taktiež aj sadenice. Máme v ponuke tieto odrody: Goldtraube, Spartan, Patriot, Bluejay, Chandler, Brigitta, Elizabeth.

 

          Zistiť viac

   

 

 

 

Levanduľu

V súčasnej dobe máme nasadené pole levandule lekárskej. Pre milovníkov levandule predávame nielen jej sadenice, ale v našej ponuke nájdete aj levanduľové sirupy, voňavé vrecúška plnené sušenou levanduľou a našu levanduľovú mňamku. Levanduľová mňamka má medovú konzistenciu a je výborná na dochutenie alebo ozdobu zmrzlinových pohárov, waflí, lievancov alebo iných dobrôt. Mňamku pripravujeme z čerstvej levandule ku ktorej pridáme len cukor a kyselinu citrónovú. Má úžasne plnú levanduľovú vôňu aj chuť. Príďte si po svoj pohárik levanduľovej mňamky do nášho EkoSadu.

 

          Zistiť viac

 

Med

Ak ste milovníkmi medu, určite sa v našom sade zastavte. Okrem iného sa totiž venujeme aj včelárstvu a nájdete u nás chutný a kvalitný med. Momentálne staviame včelíny pre naše včely, pretože vieme, že med nielen chutí, ale je aj veľmi zdravý.

 

          Zistiť viac

 

 

 

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia