O produktoch

 

EkoSad je predovšetkým čučoriedková farma, na ktorej sa venujeme pestovaniu a predaju plodov čučoriedok kanadských, ale aj ich sadeníc. S radosťou vám tiež poradíme ako ich sadiť a starať sa o ne tak, aby vám vaša úroda priniesla rovnaké nadšenie ako nám.

 

Ak ste priaznivcami domácich ovocných sirupov, určite si prídete na svoje. V ponuke máme druhy, ktoré sú samozrejme bez dochucovadiel a farbív. Čučoriedkové sú samozrejmosťou a k obľúbeným patrí aj levanduľový sirup. 

 

 

 

 

Do budúcna plánujeme ponuku rozšíriť o ďalšie prírodné produkty a tak okrem čučoriedkového či levanduľového sirupu budete môcť ochutnať aj ďalšie dobroty z dopestovaných plodov, ktoré budú plné zdravia, slnka a chuti.

 

Ku našej záhradke patrí malé políčko levanduľových kvetov, ktoré sú cez leto vyťažené našimi včelami. Takže, v mede od nás môžete zacítiť aj levanduľovú vôňu. Sadenice levandule lekárskej budeme mať aj na predaj. Nakoľko má táto zázračná voňavá rastlinka pestré využitie, venujeme sa nielen jej pestovaniu, ale snažíme sa ju zúžitkovať v maximálnej možnej miere a ponúknuť vám úžasné levanduľové produkty ako je náš levanduľový sirup, kytice levandule a voňavé levanduľové vrecúška.

 

 

 

.

 

 

Veríme, že plody alebo sadenice čučoriedok nebudú jediným zakúpeným produktom u nás, ale že sa necháte nalákať na náš vlastný med. Aby mal kto opeľovať naše rastlinky, zaobstarali sme aj  pár včelích rodín a popri práci v sade sa venujeme aj včelárstvu.

 

 

 

 

 

 

Zistiť viac o našej Čučoriedke

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia